Czy każdego stać na pożyczki krótkoterminowe?

Sytuacja, w której brakuje nam pieniędzy na jakiś określony cel może się zawsze przydarzyć dosłownie każdemu. Szczególnie, kiedy próbujemy życia na własny rachunek, właśnie założyliśmy rodzinę czy zmieniła się nasza sytuacja – straciliśmy pracę czy przeszliśmy na emeryturę. Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia, zawsze znajdzie się źródełko, z którego można czerpać gotówkę, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Czy na pewno dla każdego?

W zasadzie nie istnieją żadne znane przeszkody ku temu, aby wziąć pożyczkę gotówkową za pomocą Internetu, musisz jedynie spełniać określone przez danego pożyczkodawcę kryteria, takie, jak na przykład odpowiedni wiek. Na przykład na jednym z lepszych tego typu portali, ExtraPortfel, musisz mieć ukończone nie osiemnaście, ale dwadzieścia jeden lat, aby zaciągnąć pożyczkę. Maksymalny wiek pożyczkodawcy w tym przypadku wynosi siedemdziesiąt. To w zasadzie jedyne obostrzenie, jakiego trzeba się trzymać, chcąc uzyskać pożyczkę.

Czy formalności są trudne?

Kolejną kwestią, jaka bardzo często nas zastanawia jest to, czy szybka chwilówka bez zaświadczeń jest zagadnieniem trudnym pod względem technicznym. Większość takich świadczeń można załatwić w dosłowne kilka minut za pomocą Internetu, wpisując odpowiednie dane do formularza. Decyzja podejmowana jest w przeciągu kilkunastu kolejnych minut, a po pozytywnej weryfikacji pieniądze zostają przelane bezpośrednio na nasze konto.