Na co najczęściej wydajemy pożyczane pieniądze?

Z pewnością w życiu każdego z nas przychodzi chwila,  kiedy jesteśmy zmuszeni pożyczyć pieniądze na jakiś określony cel. Gdyby przez chwilę się zastanowić, najczęstszym nieoczekiwanym wydatkiem wydaje się być jakaś nieprzewidziana awaria samochodu czy sprzętu AGD, poważna choroba czy konieczność wyjazdu w jakiejś odległe strony. Jak jest jednak w rzeczywistości? Na co Polacy najczęściej wydają pieniądze?

Prawda czy fałsz?

Jak się okazuje, pożyczek na niewielkie kwoty w Polsce jest coraz więcej i coraz więcej z nich jest kierowana na bieżące potrzeby, takie jak zapłacenie rachunków, wykupienie droższych lekarstw, odbycie wizyty u specjalisty czy jakiekolwiek inne. Mniej z nich powodowane jest na przykład koniecznością wykonania remontu czy innych, drogich inwestycji, których odpowiedzią może być na przykład ExtraPortfel.

W jaki sposób pieniądze są pożyczane najczęściej?

Coraz popularniejszą formą pożyczania pieniędzy są internetowe portale, właśnie takie jak ExtraPortfel, a więc niewielkie zadłużenia, które można zaciągnąć bez wychodzenia z domu, mając do dyspozycji jedynie Internet. Ze względu na coraz większą konkurencję na rynku takich instytucji, ich propozycje są coraz ciekawsze oraz bardziej opłacalne dla ich klientów. Wystarczy mieć ukończone osiemnaście lat, posiadać dostęp do Internetu i mieć założone konto w banku, na które zostaną przelane wnioskowane środki. To wszystko wystarczy, aby posiadać płynność finansową, tak bardzo niezbędną w dzisiejszych czasach.