Najlepsze pożyczki dla seniorów

Wiadomo nie od dzisiaj, że emerytury raczej w naszym kraju są niewysokie, a wydatki, szczególnie w jesieni naszego życia, mogą być wysokie i niespodziewane, jak na przykład w chwili, kiedy konieczne jest wykupienie droższych, nierefundowanych lekarstw czy jakiś niespodziewany zabieg, za który trzeba zapłacić. Opłaty za mieszkania również nie należą do najniższych, a samo życie jest również coraz droższe. Nie ma jednak obaw, nawet osoby, które żyją samotnie, nie są pozbawione opieki finansowej.

Poszukaj wśród chwilówek

W bankach najczęściej obostrzenia związane z przyznawaniem kredytów czy nawet krótkoterminowych pożyczek są ogromne, dlatego lepiej i również taniej będzie szukać na takich stronach jak ExtraPortfel, które udzielają krótkoterminowych, niewielkich pożyczek od 100 do 5000 złotych osobom do siedemdziesiątego roku życia. To znacznie tańsze rozwiązanie niż pójście do banku – również pewniejsze, jeśli chodzi o decyzję.

Co z nieposiadającymi Internetu?

Nikt nie musi się obawiać nawet niewielkich formalności związanych z pozyskiwaniem takiego finansowania. Dla wszystkich osób starszych, które nie posiadają Internetu lub nie potrafią sobie w nim poradzić, nie muszą się martwić – po zatelefonowaniu do przedstawiciela firmy do takiej osoby, wprost do domu, zostaje wysłany przedstawiciel, który jest w stanie wytłumaczyć wszystkie zawiłości oraz poprowadzić przez cały proces. Jak widać, również w tej kwestii pożyczkodawcy są lepszym wyborem od banków.