W banku czy w para banku – gdzie zawierać pożyczki?

Pożyczanie pieniędzy jest w dzisiejszych czasach rzeczą zupełnie naturalną i dotyczy w zasadzie ludzi w każdym wieku i przynależących do dowolnej grupy społecznej. Do niedawna jeszcze to właśnie banki uważane były za najlepsze i najpewniejsze źródło gotówki, kiedy przychodziła kryzysowa sytuacja. Dzisiaj czasy się zmieniły i w kwestii niewielkich pożyczkowanych kwot banki zdecydowanie przegrywają z para bankami, posiadającymi zdecydowanie ciekawszą, lepszą ofertę – i tańszą.

Czy dla każdego będzie tanio?

Nie jest powiedziane, że ktoś będzie miał taniej czy drożej – każdy traktowany jest dokładnie tak samo. Jedynym wymogiem jest posiadanie minimum dwudziestu jeden lat, maksimum siedemdziesięciu. Chwilówka na dowód jest również bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ wszystkie formalności można załatwić bezpośrednio przez Internet, poświęcając temu zajęciu zaledwie kilka minut wolnego czasu. Decyzja pojawia się równie szybko, podobnie jak sama gotówka, lądująca wprost na konto.

Dlaczego para banki są tańsze?

Tradycyjne banki wciąż jeszcze wierzą, że są najlepszymi i najbardziej wiarygodnymi instytucjami finansowymi, którym ludzie wierzą. Prawda jest jednak taka, że dzisiejsi konsumenci wybierają nie zawsze tradycyjną opcję, na pewno jednak zawsze najtańszą. Jedną z najlepszych i najpopularniejszych dzisiaj stron tego typu jest ExtraPortfel, posiadający bardzo ciekawą ofertę pożyczkową dla każdego, kto potrzebuje gotówki między 100 a 5000 złotych.